Haugen kiosk og kafé er en egen bedrift utenom Haugen Hytteutleie & Camping, men det er samme eier av begge firmaene.
Vi har dessverre ikke mulighet til å ha åpent mer enn ca. 6 uker på sommeren. Både kiosk og kafé er stengt vinterstid – fra vi stenger etter sommeren (ca. midten av august) og frem til neste sommer – er kiosk og kafé stengt.
Fra 1994 til 2014 hadde vi også åpent helger vinterstid, vinterferie og påskeferie. Men det har vi altså ikke nå lenger.
Vi har hatt åpent i ca. 6 uker hver sommer siden 1994.
SOMMERSESONGEN 2026
Haugen kiosk og kafé stengte for sesongen 16. august.
Vi har nå stengt frem til juli 2027.
Haugen kiosk og kafé har skjenkebevilling. Vi serverer øl og vin i kafeens åpningstider – må nytes i kafeen eller på terrassen til kafeen.
SUMMERSEASON 2026 IN OUR CAFE:
Haugen kiosk and café is now closed for the season, and we will be closed until July 2027.
We have a liquor licence, and can sell – and serve beer and wine within the
openinghours of our cafe. To be enjoyed in our cafe or on the cafe’s deck outside.
Unfortunately, we are not open wintertime.
Noen bilder av hva vi har på menyen:
Menyen vår:
NB! Menyen er den samme i 2026 som før, men det er nye priser. Priser i kafeen er de som er gjeldende – oppdatering her kommer.
VI TAR ET FORBEHOLD OM PRISENDRINGER PÅ MENYEN VÅR
OUR MENY IS SUBJECT TO PRICE CHANGES










Follow